GŁOWACKA & ŁOZOWSKI

ADWOKAT | RADCA PRAWNY

COOPERATION

Nasza oferta obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie pozwów, wniosków, pism procesowych, opinii prawnych, umów a także reprezentowanie Klientów przed sądami. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę z zagadnień, w których się specjalizujemy. Nie przyjmujemy do prowadzenia wszystkich spraw, z którymi się do Nas Państwo zwracacie, ale wychodzimy z założenia, iż tylko skupienie się na określonych dziedzinach prawa, pozwala nam posiadać dużą wiedzę i doświadczenie w danej materii, które możemy z powodzeniem  wykorzystać  w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych. Wyrażamy pogląd, iż “jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”.   

Zdajemy sobie sprawę, iż problemy, z którymi się do nas Państwo zwracacie, dotyczą  często życia prywatnego i obawiacie się ich ujawnienia. Oczywistym jest, iż obowiązuje nas tajemnica zawodowa, ale i bez tego dyskrecję cenimy sobie przede wszystkim, szanujemy powierzone nam słowo i to Wy decydujecie co możemy ujawnić. Nie po to pracowaliśmy na swoją renomę, aby ją stracić.

ADWOKAT
Oliwia Głowacka

+48 669 889 740

RADCA PRAWNY
Jarosław Łozowski

+48 530 690 189

ADRES
Nakło nad Notecią 89-100

ul. Długa 12/3

Image hover effect image

Adw.Oliwia Głowacka

+48 669 889 740

Adwokat Oliwia Głowacka

Adwokat Oliwia Głowacka oraz radca prawny Jarosław Łozowski to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu i doradztwie prawnym w sprawach cywilnych, karnych i rodzinnych. Sprawy majątkowe, dotyczące obrotu nieruchomościami, zagadnienia spadkowe, czyny nieuczciwej konkurencji to obszary w których czujemy się jak ryba w wodzie. Podział majątku, dział spadku i znoszenie współwłasności to dla nas chleb powszedni. Reprezentujemy z powodzeniem w sprawach o ochronę dóbr osobistych. Pomagamy w sprawach karnych po obu stronach barykady, a także skazanym na etapie wykonania kar. Dozory, przerwy i odroczenia, blokady alkoholowe. Alimenty oraz rozwody nie są nam straszne. Pracujemy dla was i waszego spokoju.

Radca Prawny, mediator Jarosław Łozowski

Pomoc prawna dla osób fizycznych dotyczy wszelkich zagadnień związanych z prawem karnym, cywilnym, rodzinnym i reprezentowania przed sądami jako pełnomocnik lub obrońca. Rozwody, podział majątku, sprawy spadkowe.

Image hover effect image

R. pr.Jarosław Łozowski

+48 530 690 189

Maciej G
Maciej G
2023-04-15
Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pani mecenas. Miałem okazję obserwować starcie mecenasa z ,,nazwiskiem" z mecenas Głowacką i z przyjemnością patrzylem jak pani mecenas przygniata argumentami i merytoryczną wiedzą synka z nazwiskiem. Opanowanie to dodatkowy argument w dłoni Pani mecenas. "Nazwisko" jako argument przy wyborze adwokata to z moich obserwacji strzał w kolano. Ja się cieszę z wyboru mecenas Głowackiej która nie ugina się przed "znanymi" mecenasami i z całą odpowiedzialnością ją polecam.
Laura
Laura
2023-04-05
Jestem zadowolona z pracy jaką pani Oliwa wykonała. Bardzo wam wszystkim polecam Pania Adwokat
adrianna wargin
adrianna wargin
2023-03-14
Pani mecenas to konkretna, inteligentna, a przy tym sympatyczna osoba, która poprowadziła naszą sprawę cywilną do wygranej. Świetny kontakt, nawet na odległość, duża wiedza, dbałość o szczegóły. Z jej pomocą można czuć się pewnie w każdej sprawie. Polecam każdemu,nawet w nietypowych sprawach .
Łukasz Kwiatkowski
Łukasz Kwiatkowski
2023-03-08
Pani mecenas Oliwia Głowacka jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy. Niesamowita wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Szczerze polecam.
Karolina Zdrojewska
Karolina Zdrojewska
2022-12-28
Skuteczna adwokat. Szczerze polecam.
Kasia Cz.
Kasia Cz.
2022-12-28
Polecam
Roman Bebnista
Roman Bebnista
2022-11-28
Bardzo polecam panią adwokat Oliwie Głowacka wygrała moja sprawe i będę ją polecać wszystkim znajomym
Karolina Kachelska
Karolina Kachelska
2022-10-27
Bardzo polecam adwokat Glowacką wszystkim,którzy potrzebują skutecznego adwokata .Potrafi wczuć się w sytuację klienta,fachowo i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji .Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i pewność siebie,bardzo dobry negocjator.Jeszcze raz polecam.
ul. Długa 12/3
89-100 Nakło nad Notecią
Wysokiej jakości
rozwiązania prawne